Районний семінар – практикум вчителів початкових класів «Дослідницька діяльність як один з чинників
- Тамара Никольчева
- 15 нояб. 2017 г.
- 2 мин. чтения
9 листопада 2017 року у Старотроянівській ЗОШ І-ІІІ ступенів пройшов районний семінар – практикум вчителів початкових класів «Дослідницька діяльність як один з чинників розвитку ключових компетентностей учнів». Вчителями школи були проведені відкриті уроки.
Тодорова Г.І. провела урок з природознавства у 1 класі на тему «Вода та її властивості». Специфіка змісту уроку визначилася принципом наступності між дитячим садком та початковою школою, тож урок був спрямований на адаптацію дітей до початкової школи, що є важливою передумовою успішного навчання школярів у 1 класі. Учитель стимулював ініціативу учнів за допомогою інтерактивних вправ «Мікрофон», «Робота в парах», проблемних питань. На завершенні уроку кожен учасник семінару отримав «Краплину» у подарунок з найкращими та найщирішими побажаннями. Школярі почувалися співавторами уроку, були в навчанні активними: проводили досліди, робили самостійні висновки, працювали в лабораторії.
Карайван С.Ф. провела урок з російської мови у 3 класі на тему «Связь слов в предложении». Урок був присвячений прекрасній порі року – осені. На уроці діти здійснили мандрівку у світ речень, виконуючи завдання осені. Присутні на уроці колеги відзначили цікаві моменти уроку: різнорівневі завдання для самостійної роботи, презентацію про осінь, алгоритм дій для встановлення зв’язку слів у реченні, рефлексію «Сходинка знань».
Тузла О.І. провела урок з математики у 4 класі на тему «Замена одних единиц измерения массы другими. Решение задач». Початок уроку забезпечив створення робочої атмосфери, психологічний настрій на подальшу роботу – перегляд презентації «Чорне море». На уроці діти не тільки вирішували задачі, а й розповідали про морських тварин. Дуже вдало була проведена рефлексія: діти за допомогою різнокольорових рибок оцінили свою роботу на уроці.
Для зняття психо-емоційної напруги на всіх уроках були проведені фізхвилинки, релаксаційні вправи, музичні хвилинки. Запропоновані презентації на уроках викликали цікавість, жвавий інтерес у гостей семінару. Відкриті уроки ще раз засвідчили, що дослідницька діяльність як один з чинників розвитку ключових компетентностей учнів підсилює ефективність засвоєння навчальних тем, заохочує до вивчення предмету, розвиває кругозір дітей.
Учасники семінару залишили Старотроянівську ЗОШ І-ІІІ ступенів з гарним настроєм, з бажанням працювати та творити.



Недавние посты
Смотреть всеhttps://drive.google.com/file/d/1o96s_xQn71ykHrj6buaZPd08djRXuSaJ/view